Coronavirus

Geachte Relatie, Vanwege de maatregelen om het coronavirus tegen te gaan, zijn heel veel horecagelegenheden beperkt geopend. Toch willen wij zolang het toegestaan en mogelijk is voor de ondernemingen welke nog wel actief zijn, op aangepaste wijze onze best doen om u te voorzien van onze producten. Hierbij zijn wij wel afhankelijk van onze toeleveranciers en daarom onder voorbehoud. Ook willen wij een ieder die indirect of direct hierdoor getroffen is heel veel sterkte toewensen. Indien u vragen heeft, zijn wij telefonisch bereikbaar tijdens kantooruren via 0527 685553.


Met vriendelijke groet, Het team van Visgroothandel De Jong B.V.

Diensten

Bezorgen

Dagelijks vervoert Visgroothandel De Jong B.V. verse vis door heel Nederland, België en Duitsland. Door eigen transport is snelle en flexibele levering mogelijk. Doordat Visgroothandel De Jong B.V. eigen chauffeurs in dienst heeft, is er constant controle tijdens het vervoer. Ook de chauffeurs onderhouden contact met de klanten en kunnen daardoor snel inspelen op de wensen van de klanten.

Verse Vis

Kwalitatieve verse vis leveren is het streven van Visgroothandel De Jong B.V. Om u van de beste kwaliteit te kunnen voorzien, wordt er alleen verse vis ingekocht. De Jong koopt zelf de vis in en hiermee waarborgt hij de kwaliteit Visgroothandel De Jong B.V. voor staat. De verse vis wordt op dezelfde dag van inkopen, verwerkt en vervoerd naar de klanten. De korte lever- en productietijden staan garant voor verse vis.

Levende Schaaldieren

Voor levende krabben en kreeften moet u bij Visgroothandel De Jong B.V. zijn. De krab wordt verwaterd in een zelfontwikkelde leeftank. Dit doet De Jong om alle stappen van het proces te kunnen bewaken, om zo de kwaliteit te waarborgen. Het proces van vangst tot vervoer is transparant en voldoet aan de kwaliteitseisen die De Jong hanteert.

Assortiment

Logo

Vers

Logo

Diepvries

Logo

Droogproducten

Ons team

Koos de Jong
CEO - Founder
koos@vgdj.nl
Carina de Jong
Co-CEO
carina@vgdj.nl
Willem van Veen
Financial Director
willem@vgdj.nl
Frans Brouwer
Sales Director
frans@vgdj.nl
Pieter Loosman
Sales Manager
pieter@vgdj.nl
Jurie van Veen
Sales Manager
jurie@vgdj.nl
Eelco Kempenaar
Sales Associate
eelco@vgdj.nl
Harm Kempers
Sales Associate
harm@vgdj.nl
Billal Chahbari
Account Manager
billal@vgdj.nl
Hessel Meun
Administrateur
administratie@vgdj.nl
Coby van Veen
PR Manager
coby@vgdj.nl
Ivonne Bakker
Kwaliteitsmanager
kwaliteit@vgdj.nl

Contact

Adres:
De Riepel 4
8321MR Urk
Nederland


Telefoon:
(+31) (0)527 - 68 55 53

Whatsapp (Administatie):
(+31) (0)644 - 53 21 44

Whatsapp (Bestellingen):
(+31) (0)640 - 63 97 96

info@visgroothandeldejong.nl


Maandag tot en met Vrijdag van 7:00 tot 12:45 en van 13:45 tot 17:00 uur.

Contactformulier