Diensten

Bezorgen

Dagelijks vervoert Visgroothandel De Jong B.V. verse vis door heel Nederland, België en Duitsland. Door eigen transport is snelle en flexibele levering mogelijk. Doordat Visgroothandel De Jong B.V. eigen chauffeurs in dienst heeft, is er constant controle tijdens het vervoer. Ook de chauffeurs onderhouden contact met de klanten en kunnen daardoor snel inspelen op de wensen van de klanten.

Verse Vis

Kwalitatieve verse vis leveren is het streven van Visgroothandel De Jong B.V. Om u van de beste kwaliteit te kunnen voorzien, wordt er alleen verse vis ingekocht. De Jong koopt zelf de vis in en hiermee waarborgt hij de kwaliteit Visgroothandel De Jong B.V. voor staat. De verse vis wordt op dezelfde dag van inkopen, verwerkt en vervoerd naar de klanten. De korte lever- en productietijden staan garant voor verse vis.

Levende Schaaldieren

Voor levende krabben en kreeften moet u bij Visgroothandel De Jong B.V. zijn. De krab wordt verwaterd in een zelfontwikkelde leeftank. Dit doet De Jong om alle stappen van het proces te kunnen bewaken, om zo de kwaliteit te waarborgen. Het proces van vangst tot vervoer is transparant en voldoet aan de kwaliteitseisen die De Jong hanteert.

Assortiment

Logo

Vers

Logo

Diepvries

Logo

Sushi

Ons team

Koos De Jong

CEO / Founder

koos@visgroothandeldejong.nl

Carina De Jong

Co-CEO

carina@visgroothandeldejong.nl

Willem van Veen

Financial Director

willem@visgroothandeldejong.nl

Frans Brouwer

Sales Manager

frans@visgroothandeldejong.nl

Pieter Loosman

Sales Associate

pieter@visgroothandeldejong.nl

Jurie Van Veen

Sales Associate

jurie@visgroothandeldejong.nl

Coby Bakker

Financial Associate

coby@visgroothandeldejong.nl

Hessel van Urk

Accountant

hessel@visgroothandeldejong.nl

Billal Chahbari

Account Manager

billal@visgroothandeldejong.nl

Contact

De Riepel 4
8321MR Urk
Nederland


Telefoon:
(+31) (0)527 - 68 55 53

Whatsapp (Administatie):
(+31) (0)527 - 68 51 63

Whatsapp (Bestellingen):
(+31) (0)527 - 68 51 63

Whatsapp (Administatie):
(+31) (0)527 - 68 51 63


info@visgroothandeldejong.nl


Dagelijks geopend van 7:00 tot 13:00 en van 14:00 tot 18:00 uur.

Contactformulier